Kupuj Materace Bezpiecznie!

Wysyłając materace do Ciebie jesteśmy pewni jakości naszych usług oraz jakości naszych materacy. Dlatego zadbaliśmy o to, abyś i Ty mógł dzielić z nami tę pewność i zawrzeć transakcję pozbawioną dla Ciebie ryzyka.

Bezpieczny wybór

Szczegółowy, czasem wręcz drobiazgowy opis materacy pozwoli Ci przekonać się o ich zaletach i dokonać najlepszego dla siebie wyboru. Do dyspozycji masz całą kolekcję, a nie tylko pojedyncze egzemplarze, które zalegają w magazynie tradycyjnego sklepu meblowego.

Możesz poświęcić tyle czasu, ile potrzebujesz aby zapoznać się z parametrami towaru i podjąć właściwą decyzję o zakupie. A wszystko to bez wychodzenia z domu.


Jeśli potrzebujesz porady albo wskazówek udzielimy Ci ich chętnie drogą mailową lub telefonicznie.

Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych

Twoje dane osobowe chronione są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych".

Bezpieczny transport materaca wprost do Twoich drzwi

Dbamy o Ciebie i o Twój zakup. Materace wysyłane przez nas są ofoliowane i osłonięte dodatkowo twardym opakowaniem kartonowym, aby zabezpieczyć je na czas transportu. Przestań więc martwić się o transport. Dostarczymy Ci materac sami - bezpłatnie.

Bezpieczny ewentualny zwrot

Jeśli pomylisz się w wyborze, możesz zwrócić materac w ciągu 14 dni, a my zwrócimy Ci pieniądze bez niepotrzebnych pytań. Spróbuj bezskutecznie oddać zamówiony na Twoje zlecenie towar w sklepie meblowym. Czy wyobrażasz sobie minę sprzedawcy i wszystkie te trudności, które zaczęłyby się pojawiać?

Bezpieczna płatność, kiedy materac jest już w Twoich rękach

Materac o typowych wymiarach kupujesz bez konieczności wpłacania zaliczki, po prostu składasz zamówienie i materac bez żadnych dodatkowych kosztów trafia wprost do Twojego mieszkania. A Ty płacisz dopiero przy odbiorze materaca, kiedy upewnisz się, że otrzymałeś dokładnie ten egzemplarz, który zamówiłeś i że został Ci on dostarczony w idealnym stanie.

Jeśli jednak wolisz inną płatność, niż pobranie, masz także możliwość zapłaty:

  • przelewem bankowym,
  • natychmiastowym przelewem internetowym za pośrednictwem serwisu Przelewy24,
  • kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

I na końcu, ale przede wszystkim:

Bezpieczeństwo jakości materacy

Materace, które możesz kupić u nas już teraz, pochodzą od renomowanego europejskiego producenta: FEY&CO Schlafcomfort Group. Produkty tego producenta od lat cieszą się uznaniem wśród użytkowników materacy w całej Zachodniej Europie. Możesz dołączyć do tej grupy ze spokojną pewnością, że kupujesz materac sprawdzony, trwały i estetyczny, o gwarantowanych właściwościach użytkowych.

Potwierdzeniem solidności i marki wyrobów są liczne świadectwa norm, atesty, znaki jakości czy opinie instytucji uprawnionych, polskich i europejskich. Wśród nich:

  • pozytywna opinia kliniki Rehabilitacji w Poznaniu na wybrane materace kieszonkowe, lateksowe, termoelastyczne odnośnie wykorzystania ich jako sprzętu do rehabilitacji leczniczej;
  • norma ISO 9001 na wkłady materacy bonellowych;
  • atest Państwowego Zakładu Higieny na piankę poliuretanową;
  • europejski atest ekologiczny Eko Tex Standard 100 na tkaniny bawełniane pokryciowe;
  • atesty medyczne medicott ® na wybrane pokrowce;
  • znak jakości Woolmark ® dla czystej strzyżonej wełny owczej stanowiącej wypełnienie pokrowców w materacach wersji Lato-Zima;
  • europejskie certyfikaty na lateks, stanowiący wkłady naszych materacy lateksowych, ich lista znajduje się tutaj: materace lateksowe - certyfikaty

Opinie o nas naszych dotychczasowych Klientów możesz przeczytać tutaj: Opinie Klientów.

Jesteśmy przekonani, że niezależnie od wszystkich opinii i atestów dla Ciebie najważniejszy będzie jednak ten moment, który nastąpi już po zakupie materaca. Kiedy Ty sam położysz się na nowym materacu i Ty sam poczujesz, jak dobrze się na nim śpi. A to oznacza, że poczujesz się bezpiecznie z powodu korzystnego dla Ciebie zakupu.


Akceptuję.

W celu umożliwienia korzystania ze sklepu, witryna wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły dostępne w Polityce cookies