Jak Zamówić Materac W Nietypowym Rozmiarze?

Jeśli rama łóżka, którą posiadasz, ma wymiary odbiegające od standardowych, potrzebować będziesz także niestandardowego materaca. Jego zamówienie jest prawie tak samo proste, jak zamówienie materaca standardowego.

  1. Wybierz model materaca, który Ci najbardziej odpowiada. Prześlij zapytanie o cenę na adres: kontakt@marsen.pl podając:
    • wybrany model materaca;
    • wymiary, w jakich powinien zostać wykonany (długość i szerokość).
  2. Bardzo szybko prześlemy Ci cenę materaca w podanym rozmiarze. Jeśli oferta Ci odpowiada, zaakceptuj cenę wysyłając mail z potwierdzeniem na ten sam adres: kontakt@marsen.pl, podając jednocześnie swoje pełne dane teleadresowe.
  3. Wpłać przedpłatę w wysokości 50% wartości materaca na nasze konto bankowe nr 36 1020 1491 0000 4302 0033 4847 (ponieważ materac nietypowy produkowany jest specjalnie dla Ciebie, pod Twoje indywidualne zamówienie, w tym jednym, jedynym przypadku, przedpłata jest wymagana).

Produkcja zostaje uruchomiona następnego dnia po otrzymaniu przez nas przedpłaty. Pozostałą kwotę możesz zapłacić kurierowi przy odbiorze materaca.

Zgodnie z art.10 ust. 3 pkt. 4 i 5 ustawą z 2 marca 2000 roku o ”Ochronie niektórych praw konsumentów ...” zamawiając materac nietypowy rezygnujesz z możliwości zwrotu towaru bez podania przyczyny.

Jednocześnie zachowane jest Twoje prawo do reklamacji i otrzymujesz pełną gwarancję na materac.

Czas produkcji materacy nietypowych nie przekracza zwykle 5 dni roboczych.


Akceptuję.

W celu umożliwienia korzystania ze sklepu, witryna wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły dostępne w Polityce cookies