Sklep Internetowy MARSEN

Abyś poczuł(a) się komfortowo na internetowych zakupach!

Z sukcesem obsługujemy klientów detalicznych i hurtowych od roku 1998. Od 2005 roku, odkąd istnieje nasz sklep internetowy, specjalizujemy się w wysyłkowej sprzedaży materacy. Codziennie w kontakcie z Klientem. Codziennie bardziej doświadczeni niż dzień wcześniej.

Wiemy, że potrzebujesz dobrego produktu - i oferujemy Ci kolekcję ekskluzywnych materacy produkowanych przez FEY&CO Schlafcomfort Group. Ufamy, że tak jak wiele innych osób, wybierzesz tu materac dla siebie i dla swoich bliskich.

Biuro naszej firmy znajduje się w Kołobrzegu na ulicy Koralowej 5. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, dotyczące naszych produktów, albo nas samych, zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Dzwoń, albo pisz do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Nasza specjalizacja w sprzedaży internetowej ma jeden ważny aspekt: Ty, osoba, która zamierza dokonać zakupu materaca przez internet, jesteś dla nas najważniejszy(a) - i Tobie poświęcamy całą naszą niepodzielną uwagę.

Zadbaliśmy o bezpieczeństwo transakcji. Zanim dokonasz zakupu przeczytaj Regulamin, aby poznać prawa, jakie Ci przysługują, gdy kupujesz towar wysyłkowo. Dla "leniwych" przygotowaliśmy skróconą instrukcję obsługi sklepu, czyli Jak kupować.

Niezależnie od tego, jaki model albo wymiar zamówisz, wyślemy materac do Ciebie najpóźniej piątego dnia roboczego, licząc od dnia złożenia zamówienia.

Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią, dotyczącą naszych usług, prosimy o przesłanie nam jej pocztą elektroniczną na adres: kontakt@marsen.pl .

Przeczytaj, co piszą o nas inni. Zerknij tutaj: Opinie o firmie i materacach

Życzymy miłych zakupów!

---

MARSEN s.c.
78-100 Kołobrzeg,
ul. Koralowa 5.

NIP: 6711717267. REGON: 320047614.

Numery wpisów do ewidencji działalności gospodarczej wspólników: 2672 oraz 6813.

Stacjonarny numer telefonu: (94) 35 111 79 .


Akceptuję.

W celu umożliwienia korzystania ze sklepu, witryna wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły dostępne w Polityce cookies