Materace producenta godnego zaufania

Producent materacy z kolekcji Marsen: Fey@Co SchlafcomfortProducentem materacy z naszej kolekcji, które Ci proponujemy, jest firma Fey&Co Schlafcomfort Group, jeden z największych, najsilniejszych i najbardziej godnych zaufania producentów materacy w Europie.

Materace producent wykonuje według ścisłych norm jakościowych (spełnione są wszystkie normy europejskie i krajowe).

Stosowane komponenty spełniają najostrzejsze wymagania bezpieczeństwa (na przykład w tych modelach, gdzie konieczne jest klejenie niektórych elementów materaca ze sobą, stosowane są te same kleje, które używane są w produkcji pieluszek dla niemowląt - pozbawione substancji toksycznych, mogących powodować uczulenia).

Swoje materace producent poddaje badaniom, które potwierdzają ich przydatność w niesieniu ulgi osobom cierpiącym na schorzenia kręgosłupa. Niektóre materace termoelastyczne mogą być stosowane w profilaktyce odleżynowej.

Ciągłe poszukiwania najlepszych rozwiązań, a także dbałość o to, aby materace produkowane przez Fey&Co były cenowo przystępne - to wszystko powoduje, że te materace posiadają zalety, pozwalające im z powodzeniem jakościowo plasować się obok konkurencyjnych modeli, które często są dwu-, a nawet trzykrotnie droższe.

Strona producenta: www.materace.pl


Akceptuję.

W celu umożliwienia korzystania ze sklepu, witryna wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły dostępne w Polityce cookies