Termin Dostawy i Sposoby Płatności

czyli kiedy przywieziemy Twój materac i jak możesz zapłacić

Termin realizacji Twojego zamówienia na materac

Czas, jaki upływa od momentu złożenia standardowego zamówienia na materac do jego wysyłki to 5 dni roboczych. Czasem szybciej. Jeśli zależy Ci na błyskawicznej dostawie, skontaktuj się z nami, zawsze jest szansa na ekspresową realizację.

Czas transportu do Ciebie to zwykle 1-2 dni roboczych.

Realizacja zamówienia = czas do wysyłki + czas transportu

(Gdyby - z jakichkolwiek względów - miałoby się pojawić opóźnienie w dostawie, zostaniesz o tym przez nas poinformowany telefonicznie i poproszony o akceptację nowego terminu.)

W przeddzień wysyłki skontaktujemy się z Tobą, aby uzgodnić dogodny dla Ciebie moment odbioru.

Zamawianie akcesoriów do materacy

Czas do wysyłki standardowego stelaża, ochraniacza czy podgłówka to 1 dzień roboczy. Jeśli produkty te zostają zamówione razem z materacem, przywozimy cały komplet w jednym terminie. Termin ten jest uzależniony od czasu realizacji zamówienia na materac.

Realizacja zamówień niestandardowych

Oferujemy Ci możliwość zamawiania materacy o niestandardowych rozmiarach. Na pewno miłą informacją będzie dla Ciebie ta, że zamówienie materaca nietypowego nie wydłuża terminu realizacji, który pozostaje taki sam, jak przy zamówieniu materaca o standardowych rozmiarach.

W przypadku zamówień niestandardowych na stelaże termin dostawy uzgadniamy indywidualnie.

Koszt dostawy

Zamówione produkty dostarczamy swoim transportem, za pośrednictwem firmy spedycyjnej lub w przypadku niewielkich przesyłek (ochraniacze, podgłówki) - także pocztą.

Transport zawsze jest dla Ciebie bezpłatny. To my pokrywamy koszty dostawy.

Oznacza to także, że nie pobieramy dodatkowych opłat za dostawę produktów opłacanych za pobraniem. Chcemy, aby wybór sposobu płatności, jakiego dokonasz, podyktowany był jedynie Twoją wygodą. Jeśli bardziej komfortowo się poczujesz płacąc za towar w momencie dostawy, nie pociąga to za sobą żadnych dodatkowych kosztów. Liczy się Twój komfort zakupu!

Nie istnieje u nas także minimalna wartość zamówienia, przy której nabywasz prawo do darmowego transportu. Transport zawsze jest darmowy, także gdy zamawiasz niedrogie akcesorium.

Akceptujemy poniższe sposoby płatności:

  • za pobraniem,
  • przelewem bankowym na nasz rachunek
    w PKO BP nr 36 1020 1491 0000 4302 0033 4847
  • natychmiastowym przelewem internetowym za pośrednictwem serwisu Przelewy24,
  • kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

UWAGA! Zwróć uwagę, że w przypadku płatności online korzystamy z usług wyspecjalizowanego serwisu płatniczego Przelewy24.

Oznacza to dla Ciebie bezpieczną transakcję, zabezpieczaną przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii. Oznacza to również, że my nigdy i w żaden sposób nie otrzymujemy dostępu do Twoich poufnych danych finansowych (takich jak np. numer Twojej karty kredytowej).

Wszystko to po to, abyś mógł(a) czuć się bezpiecznie na internetowych zakupach.


Akceptuję.

W celu umożliwienia korzystania ze sklepu, witryna wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły dostępne w Polityce cookies