Materac Termoelastyczny Czuła Jest Noc HR

Nowość

Materac z pamięcią kształtu, 7 stref twardości, wysokość 20cm. Thermal Control ®. Soft-Touch ®.

Bezpłatny transport

Więcej szczegółów

Pokrowiec wykonany z tkaniny bawełnianej membranowej. Tkanina ta posiada także atest Eko-Tex Standard 100, który jest dodatkowym gwarantem jej jakości.

Thermal ControlThermal Control - jednocześnie miękka i wytrzymała tkanina pokrowca  o lśniących włóknach, lekko chłodna w dotyku i podobna w tym do jedwabiu. Tkanina oddycha, swobodnie pochłania wilgoć i odseparowuje ją od skóry. Ma właściwości antyseptyczne.

Zdrowy klimat snu, dzięki pikowaniu pokrowca włóknem klimatyzowanym.

Wentylacja 3D

Taśma 3D - skuteczny mechanizm, wspomagający system membranowy w odparowywaniu wilgoci z wnętrza materaca. Dzięki niej tkanina membranowa zyskuje "turbodoładowanie". Wraz z każdym ugięciem się materaca powietrze jest wypychane z wnętrza w miejscach, gdzie opór pokrowca jest najmniejszy. Tym miejscem jest właśnie taśma 3D. Wraz z wypychanym powietrzem usuwane są z wnętrza materaca cząsteczki wilgoci. W ten sposób ten materac swobodniej "oddycha".

Pokrowiec zdejmowalny, który możesz prać w temperaturze do 60ºC. Dzięki temu będziesz spał zawsze na czystym, świeżym materacu. To także rozwiązanie problemu plam.

Materac posiada pokrowiec wewnętrzny z trykotu bawełnianego, który chroni konstrukcję materaca w tych chwilach, kiedy zdejmiesz pokrowiec zewnętrzny do prania.

Materac jednostronny.

Przekrój materaca termoelastycznego Czuła Jest Noc HR

Sercem materaca jest pianka termoelastyczna (grubość: 7 cm), łączona z pianką wysokoelastyczną (grubość: 11 cm) z atestem PZH, podzielona na 7 - stref twardości celem zapewnienia optymalnej ergonomicznej pozycji snu.

Materac posiada fantastyczną elastyczność punktową. Ponieważ pianka termoelastyczna reaguje nie tylko na nacisk, ale i na temperaturę Twojego ciała, gwarantowane masz nie tylko idelne dopasowanie materaca do kształtu Twojego ciała... Przygotuj sie na niesamowite doznania!

System poprzecznych i wzdłużnych nacięć na warstwie wysokoelastycznej został tak zaprojektowany, aby umożliwić jak najbardziej idealne dopasowanie materaca do ciała.

Jeszcze lepsze warunki dla regeneracji twojego kręgosłupa zostały uzyskane dzięki zastosowaniu w materacu 7 stref twardości. Strefy te zostały tak opracowane, aby te części Twojego ciała, które ze względu na anatomiczną budowę ludzkiego ciała wywierać będą większy nacisk na powierzchnię materaca, napotkały większy opór, niż te części ciała, które z natury rzeczy wywierają mniejszy nacisk. W ten sposób Twoje ciało uzyskało lepsze możliwości ergonomicznego, anatomicznego podparcia. Ty zaś - możliwość zdrowego wypoczynku.

Opcja Soft-Touch

Soft-Touch: pokrowiec jest jednostronnie przepikowany dwoma centymetrami pianki termoelastycznej.

Soft-Touch

To dodatkowa warstwa komfortu reagującą na ciepło ciała, w jeszcze większym stopniu pozwalająca na inteligentne dopasowania, redukcję punktów nacisku i odciążenie kręgosłupa.

Pianka, którą przepikowano pokrowiec Soft-Touch znajdzie się maksymalnie blisko Twojego ciała, bo tuż pod cienką, górną warstwą pokrowca. W ten sposób ułatwiona zostaje wymiana ciepła między człowiekiem i materacem, będąca podstawą aktywacji właściwości termoelastycznych.

Z Soft-Touch pokrowiec zachowuje swoje właściwości antygrzybicze, można go zdejmować i prać.

Materac doskonały do regulowanych stelaży, zwłaszcza do stelaży regulowanych elektrycznie.

Stopień twardości: średni.

Materac o właściwościach rehabilitacyjnych.

Materac antyalergiczny.

Wysokość materaca: ok. 20 cm.

Gwarancja: 2 lata. 10 lat gwarancji na wkład materaca.

Aby poznać opinie naszych Klientów o nas i naszych usługach, kliknij przycisk "Opinie" w górnym menu.

Napisz komentarz

Materac Termoelastyczny Czuła Jest Noc HR

Materac Termoelastyczny Czuła Jest Noc HR

Materac z pamięcią kształtu, 7 stref twardości, wysokość 20cm. Thermal Control ®. Soft-Touch ®.

Bezpłatny transport

Napisz komentarz

Akceptuję.

W celu umożliwienia korzystania ze sklepu, witryna wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły dostępne w Polityce cookies