Promocja!

Materac kieszonkowy Sharon Aloe

Nowość

Klasyczny materac na sprężynie kieszonkowej, 7 stref twardości, pokrowiec Aloe Vera.

Bezpłatny transport

Więcej szczegółów

Nowa wersja popularnego materaca Sharon Fresh.

Pokrowiec Aloe VeraPokrowiec Aloe Vera - wykorzystuje właściwości aloesu, który już w starożytności znany był z właściwości przeciwzapalnych, nawilżających i regenerujących. Aloes jest naturalnie antyseptyczny, działa upiększająco na skórę. Nasączony aloesem pokrowiec Aloe Vera pozostaje blisko Twojej skóry zawsze, gdy kładziesz się spać na swoim materacu Koncepta Aloe.

Pokrowiec z tkaniny membranowej. Tkanina ta posiada atest Eko-Tex Standard 100, będący gwarantem jej jakości.

Zdrowy klimat snu dzięki pikowaniu pokrowca włóknem klimatyzowanym.

Pokrowiec zdejmowalny, który możesz prać w temperaturze do 60ºC. Dzięki temu będziesz spać zawsze na czystym, świeżym materacu. To także rozwiązanie problemu plam.

Materac dwustronny. Okresowo zmieniając stronę, na której leżysz, przedłużasz żywotność materaca i cieszysz się jego niezmienionymi właściwościami.

Materac dwustronny.

Materac posiada pokrowiec wewnętrzny z trykotu bawełnianego, który chroni konstrukcję materaca w tych chwilach, kiedy zdejmiesz pokrowiec zewnętrzny do prania.

Materac posiada jeden prosty element, drastycznie poprawiający jego trwałość i przyjemność płynącą z użytkowania. To wkładka nośna, rodzaj filtru, który zapobiega wbijaniu się sprężyn w delikatną strefę nawierzchniową.

Podstawą Twojego komfortu i sercem materaca jest system niezwykle trwałych sprężyn. Każda ze sprężyn umieszczona jest w odrębnej kieszonce, a poprzez łączenie ze sobą kieszonek uzyskany jest efekt doskonałego dopasowania sprężyn do kształtu ciała w miejscach nacisku. Kieszonki świetnie wygłuszają dźwięki, dzięki czemu materace kieszonkowe są niemal bezgłośne.

Obustronne pokrycie sprężyn grubą warstwą pianki poliuretanowej 2.2 cm - wzmocnienie komfortu.

Materac posiada elastyczność punktową, która w odróżnieniu od elastyczności powierzchniowej, charakterystycznej dla materacy bonellowych, zapewnia świetne dopasowanie materaca do kształtu i nacisku Twojego ciała.

Jeszcze lepsze warunki dla regeneracji twojego kręgosłupa zostały uzyskane dzięki zastosowaniu w materacu 7 stref twardości. Strefy te zostały tak opracowane, aby te części Twojego ciała, które ze względu na anatomiczną budowę ludzkiego ciała wywierać będą większy nacisk na powierzchnię materaca, napotkały większy opór, niż te części ciała, które z natury rzeczy wywierają mniejszy nacisk. W ten sposób Twoje ciało uzyskało lepsze możliwości ergonomicznego, anatomicznego podparcia. Ty zaś - możliwość zdrowego wypoczynku.

Stopień twardości: średni lub wysoki - do wyboru.

Materac o właściwościach rehabilitacyjnych.

Materac antyalergiczny.

Wysokość materaca: ok. 19 cm.

Gwarancja: 2 lata. 10 lat gwarancji na wkład materaca.

Aby poznać opinie naszych Klientów o nas i naszych usługach, kliknij przycisk "Opinie" w górnym menu.

Napisz komentarz

Materac kieszonkowy Sharon Aloe

Materac kieszonkowy Sharon Aloe

Klasyczny materac na sprężynie kieszonkowej, 7 stref twardości, pokrowiec Aloe Vera.

Bezpłatny transport

Napisz komentarz

Akceptuję.

W celu umożliwienia korzystania ze sklepu, witryna wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły dostępne w Polityce cookies