Materace Kieszonkowe 

Widać 1 - 5 z 5 pozycji

Sprężyny kieszonkowe

Materace kieszonkowe są najpopularniejszym w Polsce rodzajem materacy. Wygodne, przystępne cenowo, posiadają fundamentalne właściwości ortopedyczne i elastyczność punktową.

Wkład kieszonkowy to system walcowatych sprężyn, z których każda zamknięta jest w odrębnym woreczku (kieszonce). Łączone są ze sobą woreczki - nie sprężyny - a pod obciążeniem każda sprężyna pracuje niezależnie od innych.

Elastyczność punktowa materaca na sprężynie kieszonkowejPowierzchnia sprężyn wzmacniana jest obustronnie wkładką nośną, a potem wyściełana tzw. warstwą komfortu, którą bywa pianka lub lateks.

W celu pełniejszego dostosowania powierzchni materaca do budowy człowieka stosuje się podział na strefy twardości, poprzez użycie sprężyn z drutu o różnych średnicach.

Oferujemy następujące sprężynowe materace kieszonkowe:

Kleopatra HR to model z serii multi-pack, arcydzieło kunsztu tworzenia materacy sprężynowych. Sprężyny multi-pack są mniejsze od tradycyjnych, delikatniejsze i precyzyjniej reagują na nacisk. Warstwa komfortu jest tu wyjątkowo gruba (5 cm pianki wysokoelastycznej), pokrowiec wyposażono w siatkę wentylującą.

Neodala to połączenie materaca kieszonkowego z lateksem: klasyczny wkład kieszonkowy wyścielono kompozycją złożoną z płyty piankowej i lateksowej.

Osobom o większej masie ciała sugerujemy zwrócić uwagę na materace: Koncepta Aloe, z wyższą warstwą komfortu oraz Aura Silver, materac wyposażony w piankę masującą wellness.

Sharon to atrakcyjny klasyk i wieloletni bestseller. Obecnie oferujemy go w nasączonym aloesem pokrowcu Aloe Vera.

Akceptuję.

W celu umożliwienia korzystania ze sklepu, witryna wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły dostępne w Polityce cookies