Materac Kieszonkowy Neodala

Nowość

Materac na sprężynie kieszonkowej, z 7 strafami twardości, z podwójną płytą: piankową i lateksową oraz pokrowcem membranowym.

Bezpłatny transport

Więcej szczegółów

Pokrowiec wykonany z tkaniny bawełnianej membranowej. Tkanina ta posiada także atest Eko-Tex Standard 100, który jest dodatkowym gwarantem jej jakości.

Zdrowy klimat snu, dzięki pikowaniu pokrowca włóknem klimatyzowanym.

Wentylacja 3D

Taśma 3D - skuteczny mechanizm, wspomagający system membranowy w odparowywaniu wilgoci z wnętrza materaca. Dzięki niej tkanina membranowa zyskuje "turbodoładowanie". Wraz z każdym ugięciem się materaca powietrze jest wypychane z wnętrza w miejscach, gdzie opór pokrowca jest najmniejszy. Tym miejscem jest właśnie taśma 3D. Wraz z wypychanym powietrzem usuwane są z wnętrza materaca cząsteczki wilgoci. W ten sposób ten materac swobodniej "oddycha".

Pokrowiec zdejmowalny, który możesz prać w temperaturze do 60ºC. Dzięki temu będziesz spał zawsze na czystym, świeżym materacu. To także rozwiązanie problemu plam.

Materac posiada pokrowiec wewnętrzny z trykotu bawełnianego, który chroni konstrukcję materaca w tych chwilach, kiedy zdejmiesz pokrowiec zewnętrzny do prania.

Materac dwustronny.

Materac posiada pokrowiec wewnętrzny z trykotu bawełnianego, który chroni konstrukcję materaca w tych chwilach, kiedy zdejmiesz pokrowiec zewnętrzny do prania.

Materac posiada jeden prosty element, drastycznie poprawiający jego trwałość i przyjemność płynącą z użytkowania. To wkładka nośna, rodzaj filtru, który zapobiega wbijaniu się sprężyn w delikatną strefę nawierzchniową.

Podstawą Twojego komfortu i sercem materaca jest system niezwykle trwałych sprężyn. Każda ze sprężyn umieszczona jest w odrębnej kieszonce, a poprzez łączenie ze sobą kieszonek uzyskany jest efekt doskonałego dopasowania sprężyn do kształtu ciała w miejscach nacisku. Kieszonki świetnie wygłuszają dźwięki, dzięki czemu materace kieszonkowe są niemal bezgłośne.

Obustronne pokrycie sprężyn pianką poliuretanową 2.2 cm, na której położono płytę lateksową o wysokości 1.5 cm, która jest elementem potęgującym komfort odpoczynku na materacu. Lateks ma właściwości antybakteryjne.

Materac posiada elastyczność punktową, która w odróżnieniu od elastyczności powierzchniowej, charakterystycznej dla materacy bonellowych, zapewnia świetne dopasowanie materaca do kształtu i nacisku Twojego ciała.

Jeszcze lepsze warunki dla regeneracji twojego kręgosłupa zostały uzyskane dzięki zastosowaniu w materacu 7 stref twardości. Strefy te zostały tak opracowane, aby te części Twojego ciała, które ze względu na anatomiczną budowę ludzkiego ciała wywierać będą większy nacisk na powierzchnię materaca, napotkały większy opór, niż te części ciała, które z natury rzeczy wywierają mniejszy nacisk. W ten sposób Twoje ciało uzyskało lepsze możliwości ergonomicznego, anatomicznego podparcia. Ty zaś - możliwość zdrowego wypoczynku.

Stopień twardości: średni lub wysoki - do wyboru.

Materac o właściwościach rehabilitacyjnych.

Materac antyalergiczny.

Wysokość materaca: ok. 21 cm.

Gwarancja: 2 lata. 10 lat gwarancji na wkład materaca.

Aby poznać opinie naszych Klientów o nas i naszych usługach, kliknij przycisk "Opinie" w górnym menu.

Napisz komentarz

Materac Kieszonkowy Neodala

Materac Kieszonkowy Neodala

Materac na sprężynie kieszonkowej, z 7 strafami twardości, z podwójną płytą: piankową i lateksową oraz pokrowcem membranowym.

Bezpłatny transport

Napisz komentarz

Akceptuję.

W celu umożliwienia korzystania ze sklepu, witryna wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły dostępne w Polityce cookies