Materac Termoelastyczny Imperium Zmysłów

Nowość

Luksusowy materac reagujący na ciepło ciała, wellness, 7 stref twardości. Sanicare. Tencel.

Bezpłatny transport

Więcej szczegółów

Pokrowiec z tkaniny membranowej, wspomagającej odprowadzanie wilgoci, posiadającej atest Eko-Tex Standard 100 (tkaniny godne zaufania), który jest gwarantem jej jakości.

Pokrowiec z atestem medycznym SaniCare

Sanicare ® - pokrowiec z atestem medycznym. Dzięki procesowi specjalnej impregnacji rozwój pleśni i grzybów na powierzchni materaca jest ograniczony, nawet przy długotrwałym zawilogceniu powierzchni pokrowca. Tkanina zachowuje swoje antygrzybicze właściwości przez cały okres użytkowania. Pokrowiec wskazany zwłaszcza dla alergików.

Tencel

Tencel ® - włókna miękkie i gładkie jak jedwab. Tkanina o świetnych właściwościach oddychających. Doskonale wchłania wilgoć ze skóry i natychmiat ją oddaje do atmosfery. Optymalna regulacja temperatury na skórze.

Zdrowy klimat snu, dzięki pikowaniu pokrowca włóknem klimatyzowanym.

Taśma 3D - swobodne "oddychanie" materaca

Taśma 3D - skuteczny mechanizm, wspomagający system membranowy w odparowywaniu wilgoci z wnętrza materaca. Dzięki niej tkanina membranowa zyskuje "turbodoładowanie". Wraz z każdym ugięciem się materaca powietrze jest wypychane z wnętrza w miejscach, gdzie opór pokrowca jest najmniejszy. Tym miejscem jest właśnie taśma 3D. Wraz z wypychanym powietrzem usuwane są z wnętrza materaca cząsteczki wilgoci. W ten sposób ten materac swobodniej "oddycha".

Materac termoelastyczny Imperium Zmysłów - przekrój

Pokrowiec zdejmowalny, który możesz prać w temperaturze do 60ºC. Dzięki temu będziesz spać zawsze na czystym, świeżym materacu. To także rozwiązanie problemu plam.

Materac posiada pokrowiec wewnętrzny z trykotu bawełnianego, który chroni konstrukcję materaca w tych chwilach, kiedy zdejmiesz pokrowiec zewnętrzny do prania.

Materac dwustronny. Okresowo zmieniając stronę, na której leżysz, przedłużasz żywotność materaca i cieszysz się jego niezmienionymi właściwościami.

Sercem materaca jest lekka pianka wysokoelastyczna (grubość: 18 cm), obłożona dwustronnie moletowaną masującą pianką termoelastyczną wellness (grubość: 2.7cm z każdej strony).

Materac posiada fantastyczną elastyczność punktową. Ponieważ pianka termoelastyczna reaguje nie tylko na nacisk, ale i na temperaturę Twojego ciała, gwarantowane masz nie tylko idealne dopasowanie materaca do kształtu Twojego ciała... Przygotuj sie na najbardziej niesamowite doznania!

Wkład materace termoelastycznego Imperium Zmysłów

System poprzecznych i wzdłużnych nacięć na warstwie wysokoelastycznej został tak zaprojektowany, aby umożliwić jak najbardziej idealne dopasowanie materaca do ciała.

Jeszcze lepsze warunki dla regeneracji twojego kręgosłupa zostały uzyskane dzięki zastosowaniu w materacu 7 stref twardości. Strefy te zostały tak opracowane, aby te części Twojego ciała, które ze względu na anatomiczną budowę ludzkiego ciała wywierać będą większy nacisk na powierzchnię materaca, napotkały większy opór, niż te części ciała, które z natury rzeczy wywierają mniejszy nacisk. W ten sposób Twoje ciało uzyskało lepsze możliwości ergonomicznego, anatomicznego podparcia. Ty zaś - możliwość zdrowego wypoczynku.

Zalecany do regulowanych stelaży, zwłaszcza do stelaży regulowanych elektrycznie.

Materac posiada właściwości rehabilitacyjne.

Materac antyalergiczny.

Stopień twardości: średni lub wysoki - do wyboru.

Wysokość materaca: ok. 24 cm

Gwarancja: 2 lata. 10 lat gwarancji na wkład materaca.

OPCJA: SOFT TOUCH

Opcja Soft-Touch

Możesz wybrać materac z opcją Soft-Touch. W tej wersji pokrowiec jest jednostronnie przepikowany dwoma centymetrami pianki termoelastycznej.

Soft-Touch

To dodatkowa warstwa komfortu reagującą na ciepło ciała, w jeszcze większym stopniu pozwalająca na inteligentne dopasowania, redukcję punktów nacisku i odciążenie kręgosłupa.

Pianka, którą przepikowano pokrowiec Soft-Touch znajdzie się maksymalnie blisko Twojego ciała, bo tuż pod cienką, górną warstwą pokrowca. W ten sposób ułatwiona zostaje wymiana ciepła między człowiekiem i materacem, będąca podstawą aktywacji właściwości termoelastycznych.

Materac w wersji Soft-Touch zyskuje grubość ok. 25.5 cm. Pokrowiec zachowuje swoje właściwości antygrzybicze, można go zdejmować i prać.

Aby poznać opinie naszych Klientów o nas i naszych usługach, kliknij przycisk "Opinie" w górnym menu.

Napisz komentarz

Materac Termoelastyczny Imperium Zmysłów

Materac Termoelastyczny Imperium Zmysłów

Luksusowy materac reagujący na ciepło ciała, wellness, 7 stref twardości. Sanicare. Tencel.

Bezpłatny transport

Napisz komentarz

Akceptuję.

W celu umożliwienia korzystania ze sklepu, witryna wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły dostępne w Polityce cookies